Jdi na obsah Jdi na menu
 


Suchý 2008

Je pátek 26.9.a my odjíždíme z bítešské benzinky směr Boskovice -SUCHÝ Asi po dvouhodinové cestě , kdy autíčka šlapala jak hodinky,sem tam se přehřívala , pak zase jela , dorážíme do cíle , kterým je kemp Athena v obci Suchý.

Jako vždy -ubytování , nezbytné zaplacení poplatků , registrace a už sedíme s kytarou v místní občerstvovně.Pravda s obsluhou jsme si dvakrát do noty nepadli , ale i to se může stát.Sezení u našich vozů vše napraví , pozvedne náladu a za chvíli je tu ráno.

Kolem desáté vyrážíme na trať asi 54 km dlouhou , dle itineráře , který ne vždy sedí  a my vedle neustálého opravování Lukášovy Kačeny sem tam kufrujeme.Terén , střelba , silnice , tak se to krásně střídá a my se ocitáme v cíli.Chvilka oddechu , povídání s kamarády a je tu vyhlášení vítězů!! Paráda- Kája-nejlepší střelec, Mirek -skvělé desáté místo, Veverky,Michal,Dlabáček, Petr všichni dostávají ceny za to jak jsou dobří.Cenu největšího smolaře roku 2008 si odnáší Lukáš se svou tatrou 805.

Na rožni se točí prasátko , v hospodě hraje kapela , oheň ohřívá už mrazivý vzduch a den se chýlí ke konci.Ráno nás probrala námraza na stanech , netrpělivě vyhlížíme sluníčko , aby nás trošku ohřálo a usušilo stany .Kolem desáté opouštíme kemp a vyrážíme směr domov.

Děkujeme za pozvání ,

               za krásný slunečný víkend

                                        a všem za dobrou náladu.

 

Náhledy fotografií ze složky Suchý 26.-28.9.2008

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář