Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kolona pro Šiklův mlýn

V pátek 1.8.2008 vyráží kolona vozidel východního bloku,VVC Březník a VCC Třebíč na pozvání Franty Proseckého na Šiklův mlýn.

Ještě nevíme co nás čeká,ale určitě to bude zase stát za to!

V sobotu je tam letecký den se Starobrnem a výstava historické a vojenské techniky , možná i jízda v terénu.Necháme se překvapit a jestli nemáte co dělat o víkendu , přijeďte tam také.

Foto a povídání dodáme po akci.

A jsme doma.Víkend utekl jako voda na Šikláku a my zase poklízíme naše plechové miláčky na pár dní do garáže.Páteční příjezd na mlýn,nezbytná registrace,ustájení koní a hurá do saloonu ,no někteří teda jen na nádraží,ale tam bylo taky krásně ,ani ten poslední vlak jsme nestihli ..... a jak to vždycky chodí pátky jsou prostě NEJLEPŠÍ !

V sobotu se naše řady rozrostly ,přijeli motorkáři,leštěnky a ameriky a byla nás plná aréna.Viděli a prošli jsme všechny atrakce,indiány,rýžování zlata střílení z luku,boxera,fotbálek,jízdu terénem,let vrtulníkem,slavnostní otevření letiště,oběd v dětském táboře,několik divadelních představení,přepadení v bance,jízdu na býkovi,kozy kamerunské,sobotní disco,metaxa párty...raní focení ve městečku.....

Děkujeme Františkovi Proseckému za pozvání a panu Liboru Šiklovi za to,že jsme mohli prožít tenhle první srpnový víkend trošku jinak.

Pokud nevíte co dělat a chcete se zbavit svých zlobivých ratolestí jeďte do Zvole na Šiklův mlýn.

 

Náhledy fotografií ze složky Šiklův mlýn 1.-3.8.2008

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář